NÁŠ TÝM

To co děláme, nás neskutečně baví a naplňuje. A to, že vše vytváříme s myšlenkou udržitelnosti, není jen třešničkou na dortu v našem projektu. Je to naše přirozenost. Láska k našemu světu, životu a přírodě. Neinvestujeme do drahých reklam. Snažíme se veškeré prostředky věnovat do tvorby a nápadů. Chceme aby naše oblečení bylo pohodlné, originální a exkluzivní.

Eva

Eva

zakladatelka SOUL, fotografka a idea maker projektu

Soul design vzniká z fotek. Z fotek, které si fotím na cestách po světě, ale i u nás doma.

„miluji adrenalin, kiteboarding, surfuji a chodím po horách“

Cestuji za vlnami a větrem. Cestování a můj životní styl mě přivedl k výrobě pohodlného oblečení z kvalitních materiálů, kterého je nedostatek. Bambus a nyní materiál z recyklovaných plastů, který reaguje na situaci našich Oceánů. Plavky nosím a testuji, aby byli dokonalé pro vaše sportovní aktivity. 

Domča

Domča

jogínka, stvořitelka projektu Annamaya

v hlavě si stvořila Annamayu.

Studentka a lektorka jógy. Kreativec, snílek a taky tvrdohlavec.

“ Bývala jsem moderní gymnastkou a reprezentantkou. Nejmladším olympionikem na LOH v Aténách. Dnes objevuji sebe samu. Oddaně. Denní praxí Ashtanga jógy.“

Oblečení Soul Annamaya nosím, testuji na sobě v pohybu a snažím se, aby bylo pohodlné i vám při všech vašich aktivitách.

Verča

Verča

Mistr střihu a šití, dává látce duši

Baletka, která miluje život na venkově. 

K šití mě přivedl děda, který je krejčí. Vyučil se u svého otce a své zkušenosti mi předal. Šití jako řemeslo, se v naší rodině předává z generace na generaci. „

Šití miluji. Dělá mi velkou radost tvořit oblečení, které udělá ostatním radost a má smysl. To mě činí šťastnou. 

„THE CREATIVE ADULT IS THE CHILD WHO SURVIVED“